У пошуках "свого" фасону сукні деякі дами зневірилися в успіху відшукати його і тепер щодня надягають запозичені у сильної статі джинси і брюки. Однак, знаючи кілька стилістичних правил підбору жіночого плаття, про які піде мова далі, ви напевно зможете відкрити для себе і оточуючих чоловіків цілу планету під назвою "жіночу чарівність".

Переваги правильно підібраного сукні

Щоб звільнити з ув'язнення власну жіночність і дамську чарівність, часто цілком достатньо відшукати свій фасон сукні, надіти його і зробити тріумфальний дефіле!

Секрет тріумфу криється в тому, що за допомогою правильно підібраної сукні можна грамотно акцентувати увагу на природних достоїнствах і майстерно заховати від сторонніх поглядів недосконалий "пунктик" вашої фігури. Знання ряду прийомів, якими керуються стилісти при виборі одягу, дозволить насолодитися розслабленим шопінгом і отримати бездоганний результат.

Основні типи фігури

Щоб визначити тип своєї фігури, ознайомимося для початку з теорією, яка говорить про існування п'яти основних типів:

  • пісочний годинник. Характерні риси - тонка талія плюс рівні по ширині плечі і стегна;
  • перевернутий догори основою трикутник - широкі плечі плюс вузькі стегна;
  • прямокутник - приблизно рівні по ширині плечі, талія і стегна;
  • груша. Особливості - вузькі плечі плюс широкі стегна;
  • яблуко - характерна більш широка, ніж плечі і стегна, лінія талії.

Переходимо до практики. Знімаємо одяг до нижньої білизни. Озброюємося дзеркалом в повний зріст і вивчаємо своє відображення з урахуванням теоретичних аспектів.

Фасони суконь для кожного типу фігури

Після того як досягнута ясність у визначенні свого типу, можна відкривати завісу таємниці. Представляємо тонкощі вибору ідеального наряду для кожного з типів фігури.

Пісочний годинник

Власницям силуету з настільки правильними пропорціями чудово підійдуть сукні будь-якого фасону, крою та довжини. Їм не доведеться за нарядом що-небудь приховувати. Більшість обраних моделей апріорі будуть тільки підкреслювати природні достоїнства. Добре виглядають приталені моделі з поясом або ремінцем. У крої спідниці допустимі будь-які фантазії. Красу грудей допоможе оцінити глибокий V-подібний виріз. Жінкам з повними руками варто віддати перевагу рукава з довжиною ¾, або довгі.

Перевернутий трикутник

Особливості трикутного силуету припускають зміщення акценту з масивного верху на стрункі стегна. Ширина плечей скрадається завдяки бретелям, що знаходяться ближче до шиї. Виграшно виглядатиме сукня на одне плече і моделі, що мають форму трапеції або з заниженою лінією талії. Слід виключити рукава-ліхтарики і варіанти вирізу у вигляді каре і човники.

Груша

Принцип підбору наряду для силуету "груша" складається в балансуванні між верхом і низом. Наприклад, розширити лінію плеча допоможуть пишні рукави і глибоке декольте. Візуально зменшити низ можна, якщо підібрати тонку тканину непомітних кольорів. Перевагу віддають довжині вироби нижче коліна. Не варто занижувати лінію талії або вибирати фасон з верхом в обліпку і об'ємною спідницею.

Яблуко

Виграшно уявити повну фігуру в формі "яблука" можна, віддаючи перевагу прямим вільному крою вбрання з цупкої тканини, без яскравого декору і великих принтів. Годяться для цієї мети завужені донизу спідниці і глибоке V-подібне декольте. На тонкі тканини і крій в обтяжку - табу.

Прямокутник

Жіночності прямокутному силуету можна надати, вибираючи фасон, де зміщена талія, і підкреслити широким ременем її лінію. Модель прямого крою недопустима, а кілька приталена з запахом візуально наблизить до "пісочним годинником".

Як підібрати розмір сукні, яке сяде ідеально

Перш за все за допомогою злегка натягнутій сантиметрової стрічки, яка щільно прилягає до рельєфів тіла, зробіть виміри обхвату грудей, стегон і талії. Мірки з грудей і стегон знімають в опуклих місцях, а найбільш вузької частини (талії) - в увігнутих. Стрічка повинна знаходитися в горизонтальному положенні, паралельно підлозі. Заміри слід робити, перебуваючи в нижній білизні, в м'якому ліфі без push-up.

Після визначення індивідуальних параметрів в сантиметрах зверніться до розмірній сітці, розміщеній на сайті торгового майданчика. На перетині з вашими розмірами ви виявите шукане значення, на яке слід орієнтуватися, роблячи онлайн-замовлення без попередньої примірки.